Skip to main content
Петиція "Геть рф із ООН"

росію потрібно терміново викинути з ООН!

Дата публікації: .

Вітаємо друзі!

Новини останніх днів сконцентровані навколо ситуації на Запорізькій атомній станції.

Здається весь світ нарешті зрозумів, що росія не буде рахуватись ні з якими жертвами серед мирного населення задля досягнення своїх злочинних цілей.

Ядерний шантаж – це ще один інструмент держави-терориста, для впливу на міжнародне співтовариство.

Окрім радіаційного забруднення планети, росія погрожує занурити людство у чергову кризу катастрофічного голоду.

Адже в разі ядерної катастрофи зоною відчуження може стати весь південь Європи.

Про свої наміри агресор повідомляє світ, користуючись найвищою трибуною – Радою Безпеки ООН.

Яке б відношення не було в українців до ООН, але по факту – це найбільш впливова міжнародна інституція в світі, яка за свою історію, неодноразово застосовувала власні збройні сили для відновлення миру на планеті.

Україна повинна вимагати від ООН таких же дій, які були застосовані в ситуації Корейської війни, або Кувейтської кризи.

Володимир Зеленський в своєму виступі, на Радбезі ООН 24 серпня, наголосив, що росія вкотре має нахабство збирати Радбез ООН, щоб обговорити свої ж провокації та власний терор на Запорізькій АЕС.

Президент Зеленський перерахував багато фактів злочинів росії, здійснених на території України протягом останнього часу.

Кажучи про якість діяльності ООН, Володимир Олександрович влучно наголосив на неспроможності ООН приймати дієві рішення, які будуть впливати на ситуацію, в тому числі і на Запорізькій АЕС.

Але на наш погляд свій виступ Президент Зеленський мав почати з факту незаконної присутності росії в ООН, та запросити приставів виставити представників держави-агресора з зали Радбезу, і не пускати доти, доки вони не пройдуть всі законні процедури прийому нового члена ООН.

У росії немає жодної законної причини займати крісло срср в ООН.

Ініціативна група Громадського Хабу неодноразово наголошувала на юридичних фактах порушення Статуту ООН, при процедурі передачі місця срср росії. Ви можете ознайомитись з ними за посиланням https://kickrussiaout.info.

росію потрібно терміново викинути з ООН!

Єдиний аргумент держави-терориста, що вона ніби то, є продовжувачем – не витримує ніякої критики.

По-перше: срср як суб’єкт міжнародного права і геополітична реальність припинила своє існування 8 грудня 1991, після підписання країнами засновниками срср Біловезької угоди.

По-друге: росія і срср – не являються однією державою, одним суб’єктом міжнародного права, а є різними державами, котрі у певний відрізок історії існували паралельно. Яскравим доказом цього факту є те, що 12 червня 1990 року, ррфср прийняла Декларацію про державний суверенітет. Нагадаємо, що у 1990 році срср існувало і було членом ООН разом Україною та білорусією. росія проголосила свою незалежність саме від срср.

Сумно, що такі очевидні факти ми повинні доказувати під час війни.

Але ми переконані, що вигнання росії з ООН, так само, як і зброя, що постачають Україні союзники, суттєво наближають нашу перемогу.

Кожен, хто підпише петицію «Kick Russia out of the UN», має це розуміти.

Підписати петицію можна за посиланням: https://kickrussiaout.info/

More news