Skip to main content
росія використовує трибуну Радбезу ООН, як чергову пропагандистську площадку

росія використовує трибуну Радбезу ООН, як чергову пропагандистську площадку

Дата публікації: .

Вітаємо друзі!

Вчора всі російські ЗМІ, почали цитувати нібито слова прес-секретаря генерального секретаря ООН Стефана Дюжаррика, з приводу загибелі російської пропагандистки дарьї дугіної.

Звісно, всі посилання на першоджерело цієї новини, ведуть на кремлівську помийку «ріа новини».

Міжнародні агентства новин на кшталт CNN, BBC – таких цитат не публікують.

Мовчить і твітер Стефана Дюжаррика, ніякого згадування імен загиблих російських пропагандистів там немає.

На щоденному прес-брифінгу за 22 серпня 2022 року українськими темами були: ситуація на ЗАЕС, вбивство українських військовополонених у концтаборі в Оленівці, інші військові злочини росії проти України. Ніяких дугіних не згадувалось.

Разом з тим, щоб максимально легалізувати запущений фейк, путін посмертно нагородив знищену пропагандистку, а небензя запросив проведення термінового засідання Радбезу ООН «щодо ситуації навколо Запорізької АЕС», наголошуючи, що має намір підняти там питання, щодо вбивства дугіної.

Маємо ситуацію, коли росія використовує трибуну Радбезу ООН, як чергову пропагандистську площадку, для розповсюдження фейків, та збурення міжнародної громадської думки.

У світі ведеться послідовна боротьба з розповсюдженням недостовірної інформації, яка маніпулює свідомістю та викривляє картину світу людини.

Але сьогодні ми маємо ситуацію, коли росія до хакерських атак та технологій глибинного аналізу даних, для діалогового інформаційного впливу, додає трибуни Радбезу та Генасамблеї ООН, щоб розповсюджувати фейки.

Абсурдність ситуації полягає в тому, що колиб ООН слідувало букві Закону, та виконувало свій Статут, то крісло неіснуючої срср, вже майже 31 рік як знаходилось би в музеї ООН, біля стенду про злочини радянського режиму. Тоді б нам не потрібно було витрачати свій час, щоб виганяти росію з ООН.

✍️ Підписати петицію – https://www.change.org/p/kick-russia-out-of-the-un

⚖️ Чіткі факти та аргументація петиції – https://kickrussiaout.info/home/

?? Все буде Україна! Віримо в ЗСУ! Перемога буде за нами! Слава Україні!

More news