Skip to main content

1 грудня 2022 року відбулася історична подія – Верховна Рада України 314 голосами «за» підтримала Постанову №82291

Дата публікації: .

1 грудня 2022 року відбулася історична подія – Верховна Рада України 314 голосами «за»

підтримала Постанову Про Заяву Верховної Ради України щодо визнання російського режиму терористичним, нелегітимності перебування російської федерації в Організації Об’єднаних Націй і її реформування, відповідальності членів російських політичних партій, що підтримують агресію

Вперше в історії запит громадської організації спровокував тектонічні зміни, які нарешті змінять стан справ в найбільшій та найконсервативнішій міжнародній організації світу.

Звернення до парламентів всіх країн ООН повинно спровокувати схожі голосування та прийняття Постанов, що визнають незаконним членство рф в ООН. Після цього проігнорувати запит на вигнання росіїї, бюрократи ООН не зможуть.

Друзі, загальновідомий медичний факт, що коли джерело болю визначено, людський організм забуває про всі інші життєві сценарії, аж до поки не знищить його.

Наше завдання – сформувати міжнародну громадську думку таким чином, щоб уряди та парламенти192 країн-членів ООН нарешті зайнялись умиротворенням росії, ліквідацією джерела болі всього людства.

Світ повинен зрозуміти, що страх перед росією тільки посилює страждання, які вона причиняє. Всесвітній голод, десятки мільйонів біженців, постійна загроза ядерного апокаліпсису – нікуди не зникнуть, поки росія існує в сучасному вигляді.

Зміна громадської думки призведе до важливих змін, результатом яких можуть стати поставки сучасного ППО, яке закриє небо над Україною, надання нам ракет великого радіуса ураження, що встановить паритет у війні з окупантом – це надважливе завдання для всіх нас.

Поширюйте Постанову Верховної Ради України! ☛https://www.rada.gov.ua/news/razom/230917.html

Підписуйте петицію «Геть рф із ООН!» ☛https://www.change.org/p/kick-russia-out-of-the-un

«той, хто не захищається, уподібнюється до самогубця» – слова Папи Римського Франциска.

Україна ніколи не повторить помилок минулого і не скориться перед ворогом, який хоче нас знищити.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Перемога буде за нами!

More news