Skip to main content

Черговий звіт за п’ять місяців роботи ініціативної групи Громадського Хабу

Дата публікації: .

Вітаємо друзі! Звітуємо! У червні 2022 року ініціативна група ГО «Громадський Хаб» розпочала роботу над завданням позбавити російську федерацію незаконного членства в ООН.

Робота мала на меті створити чітку юридичну базу, яка обґрунтовано доведе незаконність факту передачі російській федерації членства срср у ООН, та здобути міжнародний розголос геополітичної афери, через який країну-терориста наділили повноваженнями постійного члена Ради Безпеки ООН.

За п’ять місяців роботи було створене аргументоване юридичне обґрунтування правоти ствердження, що російська федерація не є членом ООН.

До лав ініціативної групи долучився науковий співробітник Центру міжнародного права Лаутерпахта Кембриджського університету Том Грант (Tom Grant). Наразі, він передає свій досвід нашій юридичній команді, у роботі по ліквідації незаконного членства російської федерації в ООН, отриманого країною-терористом з кричущим порушенням всіх міжнародних норм, правил та законів.

Проблему протизаконного перебування російської федерації в ООН, сьогодні обговорюють на світових телеканалах: CNN, FOX, Sky News, MSNBC, GB News; у підкасті Echo Chamber Podcast.

За зверненням ГО «Громадський Хаб», МЗС України направило ноту на адресу Секретаріату ООН, з проханням надати копії документів, що підтверджують членство російської федерації в ООН. Відповідь на цю ноту, повинна довести відсутність будь яких документів, які б підтвердили законність перебування російської федерації в ООН.

Позиція ініціативної групи, стосовно незаконного членства російської федерації в ООН, була відображена в Заяві Верховної Ради України від 03.10.2022 року.

Нашими зусиллями, в резолюції ПАРЄ від 13.10.2022 року внесений пункт про те, що перебування російської федерації у Радбезі ООН — незаконне, що російська федерація взагалі немає юридичних підстав для членства в ООН. Дев’яносто дев’ять європейських парламентарів, своїми голосами, підтримали роботу «Громадського Хабу» по видворенню російської федерації із ООН.

Ми звернулися до ряду сенаторів та конгресменів США, з проханням піднести питання незаконного перебування російської федерації в ООН на найвищому рівні.

За цей же час, опублікована на всесвітній некомерційній платформі ?https://www.change.org/p/kick-russia-out-of-the-un петиція «Геть рф із ООН», набрала понад сто дев’яносто тисяч підписів.

Те, що вчора видавалось неймовірним – сьогодні мейнстрим, ніхто більше не хоче бачити державу-терориста російську федерацію в ООН.

До просування петиції долучились українські зірки, лідери думок, політики, серед них: радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко та багато інших. Ми щиро вдячні за кожен підпис, за кожне поширення!

Позбавити окупанта голосу в ООН вимагають представники всіх країн Вільного Світу. Але доки російська федерація в ООН, ми не маємо права зупинятись.

Ми зобов’язані досягти того, щоб кожне міжнародне видання опублікувало факти незаконного членства російської федерації в ООН та вимагало встановлення законності, в стінах цієї поважної Організації.

Мільйон підписів під петицією, не дасть можливості кривавим путінським грошам вплинути на процес вигнання російської федерації із ООН. Всі, хто прийме рішення підтримати кремль, повинні розуміти, що тим самим вони неминуче поділять відповідальність за всі жахливі злочини, що коїть російська федерація в Україні.

Зусилля ініціативної групи ГО «Громадський Хаб» приносять хороші результати, але цьому передувала величезна робота.

Ми залучили найкращих фахівців з міжнародного права, які вивчали архіви, робили запити та звернення, давали фахову експертизу документам, писали проекти резолюцій.

Ми виконували всі вимоги, стосовно просування та поширення заклику «Геть рф із ООН», щоб залучити до справи всіх, хто впливає на громадську думку, та отримати якнайбільше підписів під петицією.

На сьогоднішньому етапі, нам дуже потрібна волонтерська допомога всіх небайдужих громадян, особливо: юристів, політиків, лідерів думок, журналістів, сммщиків у всіх країнах світу. Ворог не сидить склавши руки, він протистоїть нашим зусиллям, використовуючи всі інструменти брудної політичної гри.

Ми щиро дякуємо небайдужим українцям, які проводять акції та мітинги, з вимогою викинути рф із ООН. На світлинах акції українців у Відні (Автсрія) та Кельце (Польща). Дякуємо друзі!

Разом ми викинемо рф із ООН!

Все буде Україна! Слава ЗСУ! Перемога буде за нами!

More news