Skip to main content

Сьогодні були запрошені на зустріч з радником голови Офісу президента паном Михайлом Подоляком

Дата публікації: .

Вітаємо друзі! Маємо дуже гарні новини. Сьогодні члени ініціативної групи #unrussiaUN: Сер Джеффрі Найс, Томас Грант, Юрій Луценко та Артем Миколайчук були запрошені на зустріч з радником голови Офісу президента паном Михайлом Подоляком.

Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та співпраці. Ми заручились повною підтримкою зі сторони пана Михайла і скоординували спільний план дій.

Маємо впевненість, що відтепер українська офіційна дипломатія суттєво посилить тиск на ворога на міжнародній арені, та отримає підтримку союзників України, для того, щоб викинути нарешті росію із ООН.

Нам дуже приємно усвідомлювати, що українські урядовці, такі, як пан Михайло Подоляк мають правильне бачення майбутньої перемоги України на всіх фронтах, включаючи ООН.

Ініціативна група #unrussiaUN подвоює зусилля по роботі з викидання росії з ООН. В найближчому часі, друзі, ми поділимось з вами новими здобутками на цьому шляху.

Наразі можемо констатувати: факт того, що росія незаконно отримала місце в ООН, стає незаперечним. Нарешті ми закінчили з юридичними доказами шахрайства росії в ООН та переходимо до практичної реалізації вигнання її із ООН.

Кожна велика справа пов’язана з долею особистостей, які присвячують їй своє життя.

Разом до перемоги, друзі! Все буде Україна! Слава ЗСУ!

More news