Skip to main content

Україна поступово ліквідує Росію як державу

Дата публікації: .

Сьогодні майже неможливо побачити не підсанкційного російського можновладця, що може представляти росію, як суверенну державу. Державу-терориста росію, засуджують в своїх резолюціях Генеральна Асамблея ООН та Парламентська асамблея Ради Європи.

Здається, світове співтовариство нарешті визначилось зі своїм відношенням до злочинців, які в даний момент часу керують, або представляють росію у міжнародних організаціях – поплічникам путіна повсюди відмовляють в легітимності.

Беззаперечним є факт, що основна заслуга перетворення росії у недодержаву належить Україні, у першу чергу нашим Збройним силам, які збили пиху з путіна та його “непобедимой армии”.

Викриті злочини на звільнених територіях України свідчать про нелюдську жорстокість агресора, якого не зупинити ніякою дипломатією. Щоб здолати ворога, Україні потрібна підтримка усього світу. Для цього необхідно, викинути росію зі всіх міжнародних організацій включаючи ООН, та ізолювати від світової фінансової системи. Переконати міжнародне співтовариство, що росія некерована й нелегітимна держава, яка окупує території суверенних держав та існує в невизнаних кордонах.

Щоб закріпити фейковий статус росії у світі, Верховна Рада України звернулась до міжнародного співтовариства про підтримку права на самовизначення народів російської федерації, та визнала державний суверенітет Чеченської Республіки Ічкерія, територію якої тимчасово окупувала росія, та засудила геноцид чеченського народу.

Президент Володимир Зеленський, своїм указом визнав суверенітет Японії над її Північними територіями – острови Кунашир, Хабомай, Шикотан та Ітуруп, що контролюються наразі росією.

Черга за Кенігсбергом, островом Ноктундо, Псковською областю, Карелією та іншими землями, які росія загарбала за час своєї кривавої історії.

Завдяки Україні, росія остаточно перестала відповідати вимогам, які визначають суверенну державу.

Територія рф не визначена та невизнана країнами ООН.

Керують рф підсанкційні урядовці, яким ніхто в світі не хоче тиснути руки.

Можна сміливо констатувати факт, що Україна не тільки винищує російську армію, ми поступово ліквідовуємо росію, як державу.

Опубліковано на https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/ukraina-postupovo-likvidue-rosiyu-yak-derzhavu.htm

More news