Skip to main content
мітинг під ООН

Єдина країна – член Ради Безпеки ООН, що не приєдналась до антипутінської коаліції – це Китай

Дата публікації: .

Вітаємо друзі!

Попри те, що Україна отримує підтримку від всього світу, єдина країна – член Ради Безпеки ООН, що не приєдналась до антипутінської коаліції – це Китай.

Остання заява міністра закордонних справ КНР Ван Ї: «росія – постійний член Ради безпеки і має й надалі відігравати важливу роль ООН. Ніхто не може позбавити росію цього права» – демонструє хибну позицію, ґрунтовану на неправдивих даних, що до членства росії в ООН.

Ми зібрали беззаперечні факти фіктивного членства росії в ООН та Раді Безпеки ООН та звернулись з відповідним запитом до Верховної Ради України. У відповідь на наш запит, Постійним представництвом України при ООН направлено ноту від 23.08.2022 №4132/28-194/600-64354 на адресу Секретаріату ООН з проханням надати копії документів, що підтверджують членство росії в ООН.

Поки йде бюрократична процедура, росія продовжує вводити в оману весь світ, виправдовуючи та прикриваючи свої злочини проти народу України фіктивним мандатом ООН.

Має сенс ознайомити китайських дипломатів посольства КНР в Україні, з юридичними документами, що доводять факти того, що з самого початку процедури потрапляння Російської Федерації до ООН відбувалися численні підміни понять, підтасовки та нехтування процедурними нормами ООН.

Починаючи з того, що на момент звернення до ООН держави з назвою Російська Федерація просто не існувало.

Положення ст. 3 Статуту ООН передбачають, що первісними членами Організації Об’єднаних Націй є держави:

➤ Які взяли участь у Конференції в Сан-Франциско (1945) зі створення міжнародної Організації або підписали Декларацію Об’єднаних Націй від 1 січня 1942 року (Вашингтон);

➤ Підписали та ратифікували Статут ООН відповідно до положень ст.110 Статуту ООН.

Наразі Російська Федерація не відповідає жодній із наведених вимог. Зокрема, РРФСР не була учасником Конференції 1945 року чи підписантом у 1942 році, не підписувала та не ратифікувала Статут ООН.

Також ми впевненні, що українська сторона має офіційно запросити представників посольства КНР відвідати деокуповані території Київської , Чернігівської, Сумської та Харківської областей, щоб вони власними очами побачили наслідки воєнних злочинів та злочинів проти людяності, що вчинила російська армія в Україні.

Політичну декларацію про співпрацю в розслідуванні воєнних злочинів, скоєних росією на українській території, підписали 45 країн, які взяли участь у конференції Ukraine Accountability Conference в Гаазі. Серед них немає представників КНР. Тому Україна має докласти максимальних зусиль, щоб дати дипломатам КНР детальну інформацію про перебіг слідчих дій Спільної слідчої групи з розслідування воєнних злочинів росії в Україні.

Ми впевнені, що маючи беззаперечні факти фіктивного членства росії в ООН, злочинів росії проти України, позиція КНР стосовно агресора зміниться.

?? ☛ Підписуйте https://www.change.org/p/kick-russia-out-of-the-un

та поширюйте петицію, це наблизить час, коли більше ми не будемо вимушені споглядати в залі ООН, на конячі та свинячі пики окупантів.

?? Все буде Україна! Віримо в ЗСУ! Перемога буде за нами! Слава Україні!

Музика: Epic Dubstep Trailer. Vladislav Zaika

More news