Skip to main content

Громадський ХАБ

Наша мета – побудова громадського суспільства за принципами демократії, народовладдя, з прозорим функціонуванням державних установ.

24.02.2022 ми були змушені зупинити наші цивільні проекти та переорієнтувати свої зусилля на гуманітарні проблеми та допомогу військовим.

Сфери діяльності ХАБУ

Проект “Чайка38”

Підтримка військово-морських сил України.

Волонтерські кухні в Києві та Одесі

На початок вересня 2022 року, ми приготували та доставили до людей більше ніж 150 тисяч порцій гарячих обідів, для військових, цивільних, для лікарень. Було зібрано та передано на фронт 15 тисяч сухпайків.

Допомога військовим медикам та шпиталям

Ми закупаємо медичне обладнання, для військових шпиталів. Доставляємо на фронт багато гуманітарної допомоги, ліки для польових шпиталів

Допомога військовим

Ми постачаєм військовим спеціальне обладнання, у тому числі: тепловізори, приціли нічного бачення, бронежилети, квадрокоптери, термобілизну, шкарпетки, форму, засоби гігієни та індивідуальні аптечки.

Оборонні споруди та укріплення

Створюємо та постачаємо оборонні споруди військовим та цивільним адміністраціям, щоб замінити застарілі захисні укріплення, які зараз охороняють від ворога наші дороги.

Як долучитись до проектів ХАБУ

Фінансова допомога

На сьогоднішній день Громадський ХАБ запустив декілька масштабних проектів, які постійно потребують фінансової допомоги. Будемо вдячні за кожну гривню.

Допомога продуктами харчування

В Громадському Хабі на постійній основі працюють волонтерські кухні в Києві та Одесі. Крім того, виробництво сухпайків постійно потребує продуктів харчування. Ми будемо вдячні за будь яку допомогу в постачанні круп, м’яса, овочів та консервації.

Волонтерська підтримка

Волонтери Громадського Хабу постачають гуманітарну допомогу нужденним верствам населення по всій підконтрольній території України. Також ми доставляємо гуманітарні вантажі військовим на лінію фронту. Така діяльність постійно потребує транспорту, волонтерів на місцях. Будемо вдячні за будь яку участь.

Партнерство

Вся гуманітарна діяльність Хабу передбачає партнерство з місцевими громадами, громадськими організаціями, волонтерами. Будемо вдячні за співпрацю.