Skip to main content

Громадський ХАБ

Наша мета – побудова громадського суспільства за принципами демократії, народовладдя, з прозорим функціонуванням державних установ.

24.02.2022 ми були змушені зупинити наші цивільні проекти та переорієнтувати свої зусилля на гуманітарні проблеми та допомогу військовим.

Сфери діяльності ХАБУ

Петиція “Геть рф із ООН”

Вимагаємо викинути росію із ООН! Створили петицію на сайті change.org, яку підписало більш як 330 000 людей з усього світу; ініціювали ноту МЗС, проводимо акції в цілому ряді країн на підтримку петиції.

Сайт Ініціативної групи #unrussiaUN

▶ ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ

Проект “Чайка38”

Підтримка військово-морських сил України.

Волонтерські кухні в Києві та Одесі

На початок вересня 2022 року, ми приготували та доставили до людей більше ніж 150 тисяч порцій гарячих обідів, для військових, цивільних, для лікарень. Було зібрано та передано на фронт 15 тисяч сухпайків.

Допомога військовим медикам та шпиталям

Ми закупаємо медичне обладнання, для військових шпиталів. Доставляємо на фронт багато гуманітарної допомоги, ліки для польових шпиталів

Допомога військовим

Ми постачаєм військовим спеціальне обладнання, у тому числі: тепловізори, приціли нічного бачення, бронежилети, квадрокоптери, термобілизну, шкарпетки, форму, засоби гігієни та індивідуальні аптечки.

Оборонні споруди та укріплення

Створюємо та постачаємо оборонні споруди військовим та цивільним адміністраціям, щоб замінити застарілі захисні укріплення, які зараз охороняють від ворога наші дороги.

Максим Баришніков

Як долучитись до проектів ХАБУ

Фінансова допомога

На сьогоднішній день Громадський ХАБ запустив декілька масштабних проектів, які постійно потребують фінансової допомоги. Будемо вдячні за кожну гривню.

Допомога продуктами харчування

В Громадському Хабі на постійній основі працюють волонтерські кухні в Києві та Одесі. Крім того, виробництво сухпайків постійно потребує продуктів харчування. Ми будемо вдячні за будь яку допомогу в постачанні круп, м’яса, овочів та консервації.

Волонтерська підтримка

Волонтери Громадського Хабу постачають гуманітарну допомогу нужденним верствам населення по всій підконтрольній території України. Також ми доставляємо гуманітарні вантажі військовим на лінію фронту. Така діяльність постійно потребує транспорту, волонтерів на місцях. Будемо вдячні за будь яку участь.

Партнерство

Громадський Хаб просуває ініціативу «Геть рф із ООН», ми постійно потребуємо допомоги ЗМІ та міжнародних фондів, у розголосі проблеми незаконного членства росії в ООН. Вся гуманітарна діяльність Хабу передбачає партнерство з місцевими громадами, громадськими організаціями, волонтерами. Будемо вдячні за співпрацю.

Ми потребуємо підтримки

Громадський Хаб інвестував у розробку українських безпілотників (БПЛА) більш як 800 тисяч гривень.

Ми впевнені, що українські БПЛА набагато краще підійдуть нашим бійцям на передовій, чим іноземні, тому що будуть враховані всі побажання операторів, та суттєво збільшена відстань польоту і час перебування в повітрі.

Ми потребуємо допомоги.