Skip to main content

З 2016 року послідовно підтримується проект «Жовтий автобус»

З 2016 року послідовно підтримується проект «Жовтий автобус», започаткований в тому числі і співзасновником Громадського Хабу Ярославом Пілунським.

Команда з десяти кіномайстрів проводить кінотабори, майстер-класи та курси медіаграмотності.

Дітей вчать писати сценарії, знімати кіно на професійному обладнанні, за допомогою найкращих кінооператорів України.

Діти народного тилу

У 2017 році було відправлено на відпочинок 850 дітей, влітку та взимку. Все це діти військових, що загинули у зоні АТО.
підтримка військових шпиталів

З 2018 року розпочата робота по судовій реформі

Створена експертна група, яка відстежує й аналізує судову-правову реформу.

Юристи-правники, провідні спеціалісти в галузі права, науковці та представники бізнесу провели значний обсяг науково-прикладних робіт, з питань реалізації в Україні цифрового правосуддя, та поширення застосування штучного інтелекту в судах і правоохоронних органах (в частині притягнення до адміністративної відповідальності).

Системна підтримка військових шпиталів

17 липня 2014 року, в один з перших своїх виїздів на лінію фронту, в військові шпиталі, засновники Громадського Хабу потрапили під ворожий обстріл «градами», який позбавив життя тридцяти людей, сто сімнадцять були поранені. Ця жахлива трагедія стала поштовхом для початку системної підтримки військових госпіталів необхідними медикаментами, їжею та спецзасобів.

За цей час було закуплено необхідне обладнання для Центрального Військового Шпиталю, що допомогло врятувати багато життів наших воїнів.
Доставлено на фронт багато гуманітарної допомоги, ліки для польових шпиталів на сході нашої країни.

Надрукована книга: «Принципи організації та алгоритми надання спеціалізованої нейрохірургічної допомоги при вогнепальних черепно-мозкових пораненнях в сучасній війні» для наших мужніх хірургів, які оперують на передовій, часто в нелюдських умовах. Книга вже розповсюджена по військовим госпіталям.

 волонтерські кухні

Гуманітарна допомога

Було підтримано волонтерські кухні в Києві та Одесі, які на цей момент продовжують працювати, і вже приготували та доставили до людей більше ніж 150 тисяч порцій гарячих обідів для військових, цивільних, для лікарень. Було зібрано та передано на фронт 15 тисяч сухпайків.
3D принтери

Допомога ЗСУ

Передано у ЗСУ 201 тепловізор, 4 приціли нічного бачення, 5 квадрокоптерів, термобілизна, шкарпетки, форма, бронежилети, ліки для шпиталів та індивідуальні аптечки для вояків.
споруда для укріплення

Оборонні споруди для укріплення

Було поставлено 120 габіонів для укріплень блок постів та вогневих позицій.

Такі оборонні споруди вкрай необхідні, щоб замінити застарілі захисні укріплення, які зараз охороняють від ворога наші дороги.

За результатом випробувань була підтверджена міцність та безпечність виробу під час обстрілу: автоматичною зброєю, крупнокаліберними кулеметами, гранатометами та протитанковими рушницями.

Тільки після потрапляння снаряду, випущеного з танку, оборонна споруда для обладнання блокпостів була зруйнована.

подяка Андрію Засусі, за вагомий внесок

Підтримується розробка вітчизняного ударного БПЛА

Створюється виробництво українських, надійних БПЛА, які врахують та виправлять всі недоліки іноземних аналогів, врахують всі побажання операторів та суттєво збільшена відстань польоту і час перебування в повітрі.

Консерви та сухпайки

Консерви та сухпайки для військових та цивільних внутрішньо переміщених осіб

Будується завод по виробництву консервів, що допоможе забезпечити їжею військових та цивільних внутрішньо переміщених осіб.