![Громадський Хаб передав медичне обладнання](https://civichub.org.ua/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F09%2F295879985_591975.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C%2C%22%7D&hash=74c42169)
Громадський Хаб передав медичне обладнання Інституту кардіології імені академіка М.Д. Стражеска
Вітаємо друзі! До вашої уваги черговий звіт. Спільно з EmbraceMe Foundation, Громадський Хаб передав медичне обладнання Інституту кардіології імені академіка М.Д. Стражеска.
Сьогодні, як і сімдесят років тому, під час Другої світової війни, співробітники інституту пішли на фронт, працюють у тилових шпиталях. Ми пишаємось тим, що можемо бути корисними цим самовідданим, мужнім Людям, які кожен день рятують життя українців.
Столик медичної сестри – 1 шт.
Каталки транспортувальні – 2 шт.
Кушетки медичні – 3 шт.
Крісла функцінувальні – 2 шт.
Медичні шафи – 3 шт.
Дефибрілятор Zoll – 1 шт.
Електрокардіограф – 2 шт.
У кожній своїй публікації, ми дякуємо за волонтерську роботу співробітникам та керівництву компаній Eco Catering і «Квікмілс Україна» (Пекарня .Bread), які самовіддано працюють, готують і доставляють гарячі обіди, купують ліки та гігієнічні засоби, для більш як 700 людей, в Києві і Одесі.
Дякуємо друзі!
Віримо в ЗСУ! Перемога буде за нами! Слава Україні! Слава Героям!