Skip to main content

Ірина Терех

Засновниця компанії TEREKH.group (ТОВ «СІра Речовина»)

Співзасновниця «ПОЧУПАРК»

Архітектор-урбаніст

➧ Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну
Перекваліфікувала виробництво на створення мобільних оборонних протитанкових споруд та іншу волонтерську діяльність.

Наразі виробництво паралельно відновлює свою діяльність за основним напрямом, продовжує роботу над захисними спорудами та займається розробкою бюджетних, проте якісних рішень для швидкої повоєнної відбудови, а також інклюзивної громадської інфраструктури.
➧ До 24.02.2022
Заснувала у 2014 році компанію TEREKH.group з виробництва архітектурних бетонів, що згодом виросла у виробничо-будівельну компанію, що спеціалізується на виробництві вуличних меблів та будівництві сучасних вуличних просторів.

Компанія відповідала за створення публічних та приватних громадських просторів у містах України.

TEREKH.group була створена та розвивалось у часи російської збройної агресії проти України, від самого початку, і не застала мирних часів. За цей час нам вдалося зібрати найкращих спеціалістів, партнерів, набути потрібні знання та сформувати навколо себе певну неймовірну екосистему, і, знаєте що? Жодного разу нам для цього не знадобилось звертатися до ворога.

Ми працюємо з технологіями, яким навчаємось у “старших” — наших колег, що працюють на європейських, азіатських, американських ринках вже багато десятирічь, для того, щоб створювати конкурентний український продукт.