Skip to main content

Благодійна допомога на проект «Чайка 38»

Дата публікації: .

Вітаємо, друзі!

Закликаємо приєднатися до нашої кампанії підтримки ВМС, якщо ви ще цього не зробили. Наближаймо перемогу разом!

Звітуємо про проміжні підсумки збору коштів на потреби нашої бойової річкової флотилії.
Станом на 11 листопада 2022 року, на рахунок проекту «Чайка 38», від благодійників надійшло 409 000 гривень.

Ми сердечно вдячні за всі донати, незалежно від розміру. Ми вдячні небайдужим українцям, і особливо тим, хто втративши майно та спокій через війну, наближає перемогу. Ми вдячні колегам з благодійних фондів, які збираючи кошти на свою діяльність, поставили нашу перемогу на пріоритетну позицію. Ми вдячні бізнесам, які відгукнулися на наш заклик, попри тяжкі часи. Ми вдячні тим, хто розповсюджує інформацію про нашу кампанію, або навіть допомагає збирати кошти креативними шляхами – «банками», наприклад. Ми вдячні всім, хто звернувся до своїх колег, друзів, оточення та доніс до них важливість підтримки моряків тут і зараз.

На сьогоднішній день, ми вже закупили для наших хлопців 35 тактичних навушників Earmor M32H M0D3 та адаптери до них. Витратили 3.615$.

Тактичні навушники дозволяють бійцям річкової флотилії бути завжди на зв’язку та убезпечують вуха від акустичних травм, які спричиняються вибухами та пострілами. Крім того, тактичні навушники цього типу дозволяють оцінювати навколишні умови, чути командира та побратимів, бути завжди насторожі та вчасно реагувати. Нехай наші захисники чують тільки лагідний шум дніпровської хвилі, тупіт втікаючих ворогів, та команду «Завдання виконано, повертаємось!»
На черзі, по списку необхідного обладнання – закупівля тепловізорів типу HikMikro OWL OQ35. Наразі є потреба в 35 таких приладах. Вартість одного тепловізора – 3400$.

Продовжуємо донатити на потреби бойової річкової флотилії ВМС України!

Реквізити:

➤ PayPal Infobox.gold@gmail.com

➤ Карта Приват
4149609011763051

➤ Company name:
ГО ГРОМАДСЬКИЙ ХАБ

➤ IBAN Code:
UA243052990000026000026705036

➤ Код ЄДРПОУ:
41334026

➤ Назва банку:
АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

➤ Призначення платежу:
Благодійна допомога на проект «Чайка 38»

Лінія фронту на півдні України тепер проходить по Дніпру. Ворог не повинен ні на мить забувати, що він на нашій землі. Для нього тут вогненними будуть і земля, і вода!

Все буде Україна! Віримо в ЗСУ! Перемога буде за нами!

More news