Skip to main content

Воєнні злочини росії проти України

Засновники «Громадського Хабу» ведуть активну діяльність, у підтримці України, з самого початку війни, допомагаючи людям та фіксуючи наслідки воєнних злочинів росії.

У 2015-2018 роках були профінансовані програми оздоровлення постраждалих через війну дітей з Луганської та Донецької областей, у таборах на чорноморському узбережжі Болгарії.

З 2016 року послідовно підтримується проект «Жовтий автобус», започаткований в тому числі і співзасновником Громадського Хабу Ярославом Пілунським.

Команда з десяти кіномайстрів проводить кінотабори, майстер-класи та курси медіаграмотності. Дітей вчать писати сценарії, знімати кіно на професійному обладнанні, за допомогою найкращих кінооператорів України.

З моменту свого заснування у 2017 році, «Громадських Хаб» безперервно збирає та постачає гуманітарну допомогу постраждалим від війни людям, закуповує та передає військовим амуніцію, захист, спеціальне обладнання, БПЛА та інші необхідні для фронту речі.

Після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року було передано близько 100 тон гуманітарної допомоги до Одеси, Миколаєва, Запоріжжя, Сєверодонецька та інших міст – це продукти харчування, вода, засоби гігієни.

Волонтери «Громадського Хабу» доставляли гуманітарну допомогу в окуповані та звільнені міста і села Київської області, ризикуючи життям, споглядаючи власними очима жахливі злочини, скоєні російськими нелюдами.

Волонтери «Громадського Хабу» доставляли гуманітарні грузи у Миколаїв, де російськими ракетами руйнується критична інфраструктура, де люди не мають доступу до харчів, необхідних ліків, медичних послуг, питної води тощо.

Волонтери «Громадського Хабу» , під обстрілами постачали необхідні товари мирному населенню та військовим у Сєверодонецьк та Лисічанськ.

«Громадським Хабом» підтримано волонтерські кухні в Києві та Одесі, які на цей момент продовжують працювати, і вже приготували та доставили більше ніж 150 тисяч порцій гарячих обідів для військових, цивільних, для лікарень.

«Громадським Хабом» було зібрано та передано на фронт 15 тисяч сухпайків.

Вся діяльність «Громадського Хабу» направлена на допомогу Збройним силам України, що кожноденно знищують армію ворога, зупиняючи воєнні злочини російських окупантів.

З травня 2022 року в Україні працюють прокурори та слідчі Міжнародного кримінального суду, які збирають докази та документують воєнні злочини росії в Україні.

Кожну секунду цієї війни гинуть українці, руйнуються мирні оселі, знищується цивільна інфраструктура.

Україна бомбардується всіма видами конвенційної зброї.

Здійснюються масовані ракетні удари по мирним містам та селам.

Звільняючи окуповані росією території, Збройні сили України кожен день викривають жахливі злочини проти людяності, скоєні російськими нелюдами проти мирного населення.

Масові поховання закатованих людей, свідчать про геноцид українського народу, який планомірно та методично здійснює російська влада. Ворог повинен бути суворо покараний за всі злочини скоєні в Україні!